Pristatymo būdai

Mūsų el. parduotuvėje įsigytos prekės įprastai suruošiamos per 3 darbo dienas nuo apmokėjimo už prekes gavimo.

Galimi prekių pristatymo būdai Lietuvoje:

  • OMNIVA, LPEXPRESS, DPD paštomatai. Pristatymo kaina priklauso nuo jūsų užsakymo apimties. Nemokamai paštomatais siunčiame užsakymus nuo 45 Eur.
  • DPD kurjeris. Pristatymo kaina priklauso nuo jūsų užsakymo apimties ir vietos, į kurią turi būti pristatyta siunta. Nemokamai DPD kurjeriu siunčiame užsakymus nuo 100 Eur. NEPAMIRŠKITE gavę siuntinį iškart patikrinti, ar prekės pakuotė nėra pažeista. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui surašykite pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tinkamai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.
  • LIETUVOS PAŠTAS. Pristatymo kaina priklauso nuo jūsų užsakymo apimties ir vietos, į kurią turi būti pristatyta siunta.

Galimi prekių pristatymo būdai kitose šalyse: priklausomai nuo šalies ir užsakymo dydžio, užsakymus siunčiame Lietuvos paštu, DPD kurjeriu, DHL kurjeriu, Omniva paštomatais. Norėdami užsisakyti prekių pristatymą į kitas šalis, susisiekite su mumis jums patogiu būdu – pateiksime geriausius galimus pasiūlymus ir suderinsime siuntimo detales.